תודה על תרומתך לשוברים שתיקה
בחרו סכום:
25
50
100

250
500
1,000
או הזינו סכום:
ש"ח
אירו
דולר
פאונד

תשלום באמצעות Paypal / כרטיס אשראי
חד פעמי
חודשי
המחאות

המחאות לפקודת "שוברים שתיקה" ניתן לשלוח ל:

"שוברים שתיקה"
ת.ד. 51027
ת"א 6713206

העברה בנקאית

ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבוננו:

חשבון 340211 בסניף 567 (בית אסיה) בבנק הפועלים

זיכוי מס בארה"ב

ניתן להעביר תרומה דרך החשבון שלנו ב"קרן החדשה", לקבלת זיכוי מס על תרומות בארה"ב: לחצו כאן

לזיכוי מס באירופה צרו עמנו קשר במייל info@shovrimshtika.org

לפרטים נוספים

info@shovrimshtika.org

הרשמה לניוזלטר
שלח
צפו בניוזלטרים קודמים
תפריט
ניוזלטר Twitter Facebook Instagram Spotify YouTube
חיפוש מתקדם
קטגוריות דרגות יחידות איזורים תקופות
אגוזאוגדת איו"שאוגדת עזהאוגדת עזה, חטיבה דרומיתאחרביסל"חבית המשפט הצבאיגבעתיגבעתי, גדוד רותםגבעתי, גדוד שקדגדוד 5033 (מילואים)גדוד אב"כגדוד ארזגדוד חרבגדוד חרובגדוד לביאגדוד נחשוןגדוד קרקלגדוד שמשוןגדס"ר נח"לגדס"ר צנחניםגולניגולני, גדוד 12גולני, גדוד 13דובדבןדובר צה"לדוכיפתהמינהל האזרחיהנדסה הנדסה, גדוד 601הנדסה, גדוד 603הנדסה, גדוד 605חטיבה 5 (מילואים)חטיבת כפירחטמ"ר אפריםחטמ"ר בנימיןחטמ"ר הבקעהחטמ"ר יהודהחטמ"ר עציוןחטמ"ר שומרוןחי"רחיל האוירחיל החינוךחיל היםחילוץ והדרכה (פיקוד העורף)חרמ"שחרמ"ש חטיבה 401חרמ"ש חטיבה 7יהלוםימ"סמ"צ מעבריםמג"במגלןמודיעיןמודיעין קרבימילואיםמילואים - גדוד 7490 (נשרים מגמלא)מילואים - גדוד חרמ"ש 8104מילואים - חטיבת אלכסנדרונימילואים - חטיבת ירושליםמילואים - פיקוד העורףמשטרה צבאיתמתפ"שנ"מנח"לנח"ל 50נח"ל 931נח"ל 932נח"ל חרדיסחלבסיירת יעלסמו"ר (יהלום)עוקץעורב נח"לעורב צנחניםפיקוד דרוםפלח"ן גבעתיפלח"ן נח"לפלח"ן צנחניםפלס"ר גבעתיפלס"ר נח"לפלס"ר צנחניםפלס"ר שריון 401פלס"ר שריון 7צנחניםצנחנים 101צנחנים 202צנחנים 890קרקלשח"םשייטת 13שלדגשריוןשריון 188שריון 401שריון 500שריון 7שריון 7, גדוד 75שריון 8, גדוד 455 (מילואים)תותחניםתותחנים - איכוןתותחנים - רוכב שמייםתותחנים 402תותחנים 404תותחנים 405תותחנים 411תותחנים 55תותחנים 9305 (מילואים)תותחנים MLRSתותחנים מורןתותחנים מיתרתצפיתנית
שדות חיפוש חופשי
קטגוריות
דרגות
יחידות
איזורים
תקופות
עדויות טקסט זה היה כמו לאסוף קלפים
מספר קטלוגי: 65174
דרגה: סמ"ר
יחידה: נח"ל
אזור: אזור רמאללה ואל בירה
סיווג עדות לפי קטגוריות:
[    ]
שירתת בשטחים?
בוא/י לדבר על זה!
חיילים וחיילות ששירתו במגוון תפקידי לחימה ותומכי לחימה בשטחים - בואו לתת עדות, בפנים גלויות או מבלי להיחשף.
בואו לשבור שתיקה.
למתן עדות ומידע נוסף:
info@shovrimshtika.org
263  צפיות    0  תגובות
זה היה כמו לאסוף קלפים
דרגה: סמ"ר
יחידה: נח"ל
אזור: אזור רמאללה ואל בירה

היינו מחרימים להם רכבים.

תעודות זהות?היינו מחרימים תעודות זהות. או הא, עכשיו כשאתה מזכיר לי, היינו מחרימים בכמויות. מחרימים זה אומר "לך תחפש את החברים שלך"? תבוא למוצב או משהו, נראה, לא יודע.

הם לא באים?הם לא היו באים. היינו יוצאים, אני זוכר, זה היה כמו לאסוף קלפים. אני אגיד לך מה, היינו אוספים את כל הכרטיסים האלה שהיה להם, היה כרטיסים שיצאו מתוקף, אז אנחנו היינו אוספים אותם. וגם תעודות זהות. היינו אוספים מלא, היה לנו תעודות זהות. אני לא זוכר איפה זה בדיוק, אני הייתי בחמ"ל וחיילים היו חוזרים עם תעודות, ככה ערימה של תעודות זהות. שאחרי זה היינו מעבירים את זה לאן שהוא, אני לא יודע לאן. או מחזירים להם.

מת"ק?כן, היינו מביאים את זה למת"ק, היינו אומרים להם תבואו למת"ק. והם היו מסתובבים בלי תעודות זהות. ואז היו נוצרים הרבה בלגנים של אנשים מסתובבים בלי תעודות זהות ואז כאילו גם, במחסום אחר יש להם בעיות. אתה מבין? זה היה מגוחך לגמרי. היו מחרימים הרבה תעודות זהות, כן, כן, אין ספק, לגמרי. היה קטעים מצחיקים. אני לא זוכר בדיוק באיזו סיטואציה זה היה, שאיזה מישהו נראה לי יצא הביתה עם איזה תעודת זהות בכיס. אחרי יומיים הוא חזר והביא את זה. כל מיני כאלה. אני לא זוכר באיזה אזור זה היה, אבל זה לא כזה משנה, זה היה בכל מקום.