תודה על תרומתך לשוברים שתיקה
בחרו סכום:
25
50
100

250
500
1,000
או הזינו סכום:
ש"ח
אירו
דולר
פאונד

תשלום באמצעות Paypal
חד פעמי
חודשי
המחאות

המחאות לפקודת "שוברים שתיקה" ניתן לשלוח ל:

"שוברים שתיקה"
ת.ד. 51027
ת"א 6713206

העברה בנקאית

ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבוננו:

חשבון 340219 בסניף 608 (ארלוזורוב) בבנק הפועלים

זיכוי מס בארה"ב ובריטניה

ניתן להעביר תרומה באינטרנט דרך החשבון שלנו ב'ישראל תורמת', לקבלת זיכוי מס על תרומות בארה"ב ובריטניה לחצו כאן

לפרטים נוספים

info@shovrimshtika.org

הרשמה לניוזלטר
שלח
צפו בניוזלטרים קודמים
תפריט
ניוזלטר Twitter Facebook YouTube
חיפוש מתקדם
קטגוריות דרגות יחידות איזורים תקופות
אגוזאוגדת איו"שאוגדת עזהאוגדת עזה, חטיבה דרומיתאחרביסל"חבית המשפט הצבאיגבעתיגבעתי, גדוד רותםגבעתי, גדוד שקדגדוד 5033 (מילואים)גדוד אב"כגדוד ארזגדוד חרבגדוד חרובגדוד לביאגדוד נחשוןגדוד קרקלגדוד שמשוןגדס"ר נח"לגדס"ר צנחניםגולניגולני, גדוד 12גולני, גדוד 13דובדבןדובר צה"לדוכיפתהמינהל האזרחיהנדסה הנדסה, גדוד 601הנדסה, גדוד 603הנדסה, גדוד 605חטיבה 5 (מילואים)חטיבת כפירחטמ"ר אפריםחטמ"ר בנימיןחטמ"ר יהודהחטמ"ר עציוןחטמ"ר שומרוןחי"רחיל האוירחיל החינוךחיל היםחילוץ והדרכה (פיקוד העורף)חרמ"שחרמ"ש חטיבה 401חרמ"ש חטיבה 7יהלוםימ"סמ"צ מעבריםמג"במגלןמודיעיןמודיעין קרבימילואיםמילואים - גדוד 7490 (נשרים מגמלא)מילואים - גדוד חרמ"ש 8104מילואים - חטיבת אלכסנדרונימילואים - חטיבת ירושליםמילואים - פיקוד העורףמשטרה צבאיתנ"מנח"לנח"ל 50נח"ל 931נח"ל 932נח"ל חרדיסחלבסיירת יעלסמו"ר (יהלום)עוקץעורב נח"לעורב צנחניםפיקוד דרוםפלח"ן גבעתיפלח"ן נח"לפלח"ן צנחניםפלס"ר גבעתיפלס"ר נח"לפלס"ר צנחניםפלס"ר שריון 401פלס"ר שריון 7צנחניםצנחנים 101צנחנים 202צנחנים 890קרקלשח"םשייטת 13שלדגשריוןשריון 188שריון 401שריון 500שריון 7שריון 7, גדוד 75שריון 8, גדוד 455 (מילואים)תותחניםתותחנים - איכוןתותחנים - רוכב שמייםתותחנים 402תותחנים 404תותחנים 405תותחנים 411תותחנים 55תותחנים 9305 (מילואים)תותחנים MLRSתותחנים מורןתותחנים מיתרתצפיתנית
שדות חיפוש חופשי
קטגוריות
דרגות
יחידות
איזורים
תקופות
עדויות טקסט לא בפנים, לא בפנים
מספר קטלוגי: 25239
דרגה: סמ"ר
יחידה: גולני
אזור: אזור שכם
סיווג עדות לפי קטגוריות:
[    ]
שירתת בשטחים?
בוא/י לדבר על זה!
חיילים וחיילות ששירתו במגוון תפקידי לחימה ותומכי לחימה בשטחים - בואו לתת עדות, בפנים גלויות או מבלי להיחשף.
בואו לשבור שתיקה.
למתן עדות ומידע נוסף:
info@shovrimshtika.org
373  צפיות    0  תגובות
לא בפנים, לא בפנים
דרגה: סמ"ר
יחידה: גולני
אזור: אזור שכם

עשינו מעצר בשכם על בניין קומות כזה מטורף. זה היה ממש הרבה שעות. אני הייתי בחוץ, מי שמאבטחים ויושבים בפינה של הבניין. הרבה מאוד שעמום בדברים האלה תמיד. והוציאו את כולם מהבניין לקומה למטה ומצאו את המבוקש. היה איתנו איש שב"כ, ואז גם מצאו מכונית שמצאו בה איזה חומר נפץ ואז פוצצו את זה. ואז לקחו את המבוקש הזה איתנו והעלו אותו לגי'פ. ואז שמעתי כאילו אנשים אומרים: "לא בפנים, לא בפנים!", והם התחילו לתת לו אגרופים בבטן ומכות. כאילו שיראה מה זה, להעניש אותו. וכשראיתי את זה גם לא, במקום לעלות על הג'יפ ולעצור אותם פשוט החלטתי ללכת לג'יפ אחר כדי לא להיות בעניין. מין ככה להרחיק את עצמי מהתופעה. וזהו, לא יודע, אז הרביצו לו קצת, לא יודע אם היה יותר מזה שם בדרך. אני זוכר אבל במקרה הזה שכן, אחר כך, אחד המפקדים שמע על זה והוא מאוד התעצבן וצעק עליהם שלא יעשו את זה או משהו כזה.

למה הם עשו את זה?אני חושב שזה הרבה מאוד, זה מין שילוב של מתח ושל שעמום. אתה יושב כל כך הרבה זמן ומחכה, ומצד אחד אתה נורא פוחד שיירו, מצד שני לא יורים. אז זה מין כזה מתח מתי כן יירו וביחד עם מין שעמום כי כלום לא קורה, אז אתה כבר מת שיהיה איזה אקשן, שיקרה איזה משהו. ואז מגיע איש, והנה הוא, וסיפרו לך עליו שהוא כזה רוצח, אז נותנים מכות.