תודה על תרומתך לשוברים שתיקה
בחרו סכום:
25
50
100

250
500
1,000
או הזינו סכום:
ש"ח
אירו
דולר
פאונד

תשלום באמצעות Paypal / כרטיס אשראי
חד פעמי
חודשי
המחאות

המחאות לפקודת "שוברים שתיקה" ניתן לשלוח ל:

"שוברים שתיקה"
ת.ד. 51027
ת"א 6713206

העברה בנקאית

ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבוננו:

חשבון 340219 בסניף 608 (ארלוזורוב) בבנק הפועלים

זיכוי מס בארה"ב

ניתן להעביר תרומה דרך החשבון שלנו ב"קרן החדשה", לקבלת זיכוי מס על תרומות בארה"ב: לחצו כאן

לזיכוי מס באירופה צרו עמנו קשר במייל info@shovrimshtika.org

לפרטים נוספים

info@shovrimshtika.org

הרשמה לניוזלטר
שלח
צפו בניוזלטרים קודמים
תפריט
ניוזלטר Twitter Facebook YouTube
חיפוש מתקדם
קטגוריות דרגות יחידות איזורים תקופות
אגוזאוגדת איו"שאוגדת עזהאוגדת עזה, חטיבה דרומיתאחרביסל"חבית המשפט הצבאיגבעתיגבעתי, גדוד רותםגבעתי, גדוד שקדגדוד 5033 (מילואים)גדוד אב"כגדוד ארזגדוד חרבגדוד חרובגדוד לביאגדוד נחשוןגדוד קרקלגדוד שמשוןגדס"ר נח"לגדס"ר צנחניםגולניגולני, גדוד 12גולני, גדוד 13דובדבןדובר צה"לדוכיפתהמינהל האזרחיהנדסה הנדסה, גדוד 601הנדסה, גדוד 603הנדסה, גדוד 605חטיבה 5 (מילואים)חטיבת כפירחטמ"ר אפריםחטמ"ר בנימיןחטמ"ר הבקעהחטמ"ר יהודהחטמ"ר עציוןחטמ"ר שומרוןחי"רחיל האוירחיל החינוךחיל היםחילוץ והדרכה (פיקוד העורף)חרמ"שחרמ"ש חטיבה 401חרמ"ש חטיבה 7יהלוםימ"סמ"צ מעבריםמג"במגלןמודיעיןמודיעין קרבימילואיםמילואים - גדוד 7490 (נשרים מגמלא)מילואים - גדוד חרמ"ש 8104מילואים - חטיבת אלכסנדרונימילואים - חטיבת ירושליםמילואים - פיקוד העורףמשטרה צבאיתמתפ"שנ"מנח"לנח"ל 50נח"ל 931נח"ל 932נח"ל חרדיסחלבסיירת יעלסמו"ר (יהלום)עוקץעורב נח"לעורב צנחניםפיקוד דרוםפלח"ן גבעתיפלח"ן נח"לפלח"ן צנחניםפלס"ר גבעתיפלס"ר נח"לפלס"ר צנחניםפלס"ר שריון 401פלס"ר שריון 7צנחניםצנחנים 101צנחנים 202צנחנים 890קרקלשח"םשייטת 13שלדגשריוןשריון 188שריון 401שריון 500שריון 7שריון 7, גדוד 75שריון 8, גדוד 455 (מילואים)תותחניםתותחנים - איכוןתותחנים - רוכב שמייםתותחנים 402תותחנים 404תותחנים 405תותחנים 411תותחנים 55תותחנים 9305 (מילואים)תותחנים MLRSתותחנים מורןתותחנים מיתרתצפיתנית
שדות חיפוש חופשי
קטגוריות
דרגות
יחידות
איזורים
תקופות
עדויות טקסט היו איתנו שני חבר'ה מדובר צה"ל
מספר קטלוגי: 126977
דרגה: סמ"ר
יחידה: נח"ל
אזור: אזור ג'נין
תקופה: 2002
סיווג עדות לפי קטגוריות:
[    ]
שירתת בשטחים?
בוא/י לדבר על זה!
חיילים וחיילות ששירתו במגוון תפקידי לחימה ותומכי לחימה בשטחים - בואו לתת עדות, בפנים גלויות או מבלי להיחשף.
בואו לשבור שתיקה.
למתן עדות ומידע נוסף:
info@shovrimshtika.org
167  צפיות    0  תגובות
היו איתנו שני חבר'ה מדובר צה"ל
דרגה: סמ"ר
יחידה: נח"ל
אזור: אזור ג'נין
תקופה: 2002

בג'נין היינו מפוצצים הכל. היה שם קרחאנה של פיצוצים כל הזמן. זה היה לעבור בין קירות ממש. כל היום היו שוברים קירות בשביל לעבור מכל מיני פתחים. והיינו, מה היינו עושים עוד? מפוצצים כל מיני גדרות כל הזמן. עוברים ממקום למקום, חותרים שם לתוך ג'נין, מפוצצים, מפוצצים, מפוצצים. ואז גילינו איזה מעבדה. הכינו שם לא יודע מה, מטעני צינור מאולתרים. והחלטנו שמפוצצים אותה. לקחנו את כל מה שיש לנו, שרשרנו את זה, ספרנו עשר תשע, פוצצנו. עכשיו, המעבדה היתה רק בתחתית הבניין, אבל מהפיצוץ זה הפיל את כל הבניין. אתה לא מאמין, אני התעוררתי משינה, לא הייתי עם אלה שהלכו לפוצץ. אני מתעורר, שומע עשר, תשע, שמונה, שבע בקשר, בניין מטר לידי. בום, הכל נפל. צילמו את זה בווידאו גם. היו איתנו שני חבר'ה מדובר צה"ל. הבניין התרסק לגמרי לחתיכות, לעפר, והחלונות בבית שלנו התנפצו מזה. עפתי ככה, היה פיצוץ מטורף באמצע ג'נין שם.

בניין של כמה קומות זה היה?שתי קומות, שלוש קומות, משהו כזה. טראח, קרס מהיסודות, לא נשאר ממנו כלום. טירוף. זה היה אחד האירועים שם.

מה עוד היה שם?הגענו שם לכל מיני בתים נטושים כאלה שאני לא יודע מה בדיוק היה בהם לפני. היינו מפוצצים חלונות למשל, סורגים, בשביל להיכנס לבתים. אתה עובר, לפעמים כאילו גדוד שלם עבר דרך חדר שינה של מישהו. כל הגדוד עובר כאילו, קופץ ממיטות למיטות, עובר. וכל אחד שעובר יענו חושב שהוא איזה חכם גדול, מחפש, יענו, בארונות. איזה בלגן עשו שם, יא אללה. אני זוכר איזה חדר אחד, הכל שם בלגן לגמרי.