תודה על תרומתך לשוברים שתיקה
בחרו סכום:
25
50
100

250
500
1,000
או הזינו סכום:
ש"ח
אירו
דולר
פאונד

תשלום באמצעות Paypal / כרטיס אשראי
חד פעמי
חודשי
המחאות

המחאות לפקודת "שוברים שתיקה" ניתן לשלוח ל:

"שוברים שתיקה"
ת.ד. 51027
ת"א 6713206

העברה בנקאית

ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבוננו:

חשבון 340211 בסניף 567 (בית אסיה) בבנק הפועלים

זיכוי מס בארה"ב

ניתן להעביר תרומה דרך החשבון שלנו ב"קרן החדשה", לקבלת זיכוי מס על תרומות בארה"ב: לחצו כאן

לזיכוי מס באירופה צרו עמנו קשר במייל info@shovrimshtika.org

לפרטים נוספים

info@shovrimshtika.org

הרשמה לניוזלטר
שלח
צפו בניוזלטרים קודמים
תפריט
ניוזלטר Twitter Facebook Instagram Spotify YouTube
חיפוש מתקדם
קטגוריות דרגות יחידות איזורים תקופות
אגוזאוגדת איו"שאוגדת עזהאוגדת עזה, חטיבה דרומיתאחרביסל"חבית המשפט הצבאיגבעתיגבעתי, גדוד רותםגבעתי, גדוד שקדגדוד 5033 (מילואים)גדוד אב"כגדוד ארזגדוד חרבגדוד חרובגדוד לביאגדוד נחשוןגדוד קרקלגדוד שמשוןגדס"ר נח"לגדס"ר צנחניםגולניגולני, גדוד 12גולני, גדוד 13דובדבןדובר צה"לדוכיפתהמינהל האזרחיהנדסה הנדסה, גדוד 601הנדסה, גדוד 603הנדסה, גדוד 605חטיבת כפירחטמ"ר אפריםחטמ"ר בנימיןחטמ"ר הבקעהחטמ"ר יהודהחטמ"ר עציוןחטמ"ר שומרוןחי"רחיל האוירחיל החינוךחיל היםחילוץ והדרכה (פיקוד העורף)חרמ"שחרמ"ש חטיבה 401חרמ"ש חטיבה 7יהלוםימ"סמ"צ מעבריםמג"במגלןמודיעיןמודיעין קרבימילואיםמילואים - גדוד 7490 (נשרים מגמלא)מילואים - גדוד חרמ"ש 8104מילואים - חטיבה 5מילואים - חטיבת אלכסנדרונימילואים - חטיבת ירושליםמילואים - פיקוד העורףמשטרה צבאיתמתפ"שנ"מנח"לנח"ל 50נח"ל 931נח"ל 932נח"ל חרדינצח יהודהסחלבסיירת יעלסמו"ר (יהלום)עוקץעורב נח"לעורב צנחניםפיקוד דרוםפלח"ן גבעתיפלח"ן נח"לפלח"ן צנחניםפלס"ר גבעתיפלס"ר גולניפלס"ר נח"לפלס"ר צנחניםפלס"ר שריון 401פלס"ר שריון 7צנחניםצנחנים 101צנחנים 202צנחנים 890קרקלשח"םשייטת 13שלדגשריוןשריון 188שריון 401שריון 500שריון 7שריון 7, גדוד 75שריון 8, גדוד 455 (מילואים)תותחניםתותחנים - איכוןתותחנים - רוכב שמייםתותחנים 402תותחנים 404תותחנים 405תותחנים 411תותחנים 55תותחנים 9305 (מילואים)תותחנים MLRSתותחנים מורןתותחנים מיתרתצפיתנית
שדות חיפוש חופשי
קטגוריות
דרגות
יחידות
איזורים
תקופות
עדויות טקסט מחכה לאישור שב"כ
מספר קטלוגי: 121429
דרגה: סמ"ר
יחידה: המינהל האזרחי
אזור: רצועת עזה
תקופה: 2011
סיווג עדות לפי קטגוריות:
[    ]
שירתת בשטחים?
בוא/י לדבר על זה!
חיילים וחיילות ששירתו במגוון תפקידי לחימה ותומכי לחימה בשטחים - בואו לתת עדות, בפנים גלויות או מבלי להיחשף.
בואו לשבור שתיקה.
למתן עדות ומידע נוסף:
info@shovrimshtika.org
37  צפיות    0  תגובות
מחכה לאישור שב"כ
דרגה: סמ"ר
יחידה: המינהל האזרחי
אזור: רצועת עזה
תקופה: 2011

כשארגון רוצה להגיש בקשה, הוא רוצה להכניס עובד מסוים לעזה, אז יש פורמט. הוא ממלא טופס בקשה כמו שממלאים לכל משרד שאתה רוצה להגיש אליו בקשה. אתה ממלא את השם הפרטי שלך, אתה ממלא את הסיבה שאליה אתה רוצה להיכנס, תחת איזה ארגון אתה עובד, תאריכי כניסה, וכל הפרטים שלך, צילום דרכון. כל המסמכים שאפשר לדמיין שצריך, אם זה טפסים שקשורים לפרויקטים שלכם, או אם זה אישור מסוים לארגון, וכל הזהות שלך בעצם. את כל זה אתה מכניס לפורמט שאתה שולח אותו במייל. זה מוזן, האם זה הוגש לשב"כ או לא הוגש לשב"כ, ואם זה הוגש, סטטוס ממתין, או מבוטל או מאושר, ויש לנו גם רקורד של הדברים, כמה שנים אחורה. כל עוד זה בסטטוס המתנה אז זה בקלסר שלנו.

בקשות שהיו נמרחות חודשים בשב"כ, למה [זה קורה] להערכתך? היה כאלה ש[אושרו] תוך ימים, וכאלה שלקח להם חודשים.אחד, לפעמים היה בלאגן אצלנו במשרד. לפעמים היינו הולכים סביב הזנב של עצמנו עד שהיינו מוצאים למה הבקשה לא אושרה, מה קורה עם הסטטוס שלה. זה יכול היה להיות בגלל בקשות שלא היינו מוצאים את המייל או את הטופס שלהן וזה היה פשוט, מישהו היה מתקשר והיינו אומרים לו "טוב, זה עדיין בסטטוס ממתין", ואנחנו לא ידענו איפה הבקשה עצמה... אז לפעמים היינו מבקשים מהם להגיש שוב פעם, אז התשובה שלהם הייתה "כבר הגשנו שוב פעם", אז כאילו לא היה לנו נעים לבקש "תגישו שוב פעם", הם כבר מחכים כל כך הרבה חודשים. זה היה מבלבל לפעמים. לפעמים עד שהיינו מגלים בכלל שאנחנו לא מוצאים את הבקשה, אבל היא מוזנת במחשב, אז או שהיא נמצאת איפה שהוא והיא מחכה לאישור שב"כ, או שהיא לא הוזנה ולפעמים זה פשוט, ברוב המקרים זה היה פשוט לחכות המון זמן לשב"כ.

אז לא הבנתי, לא הייתה את הבקשה אז הם יחכו עוד... לנצח?אז היינו מבקשים [שישלחו שוב], אבל לפעמים היה מצב שבו אתה פשוט מחכה לתשובה מהשב"כ, זה רוב המקרים.