תודה על תרומתך לשוברים שתיקה
בחרו סכום:
25
50
100

250
500
1,000
או הזינו סכום:
ש"ח
אירו
דולר
פאונד

תשלום באמצעות Paypal / כרטיס אשראי
חד פעמי
חודשי
המחאות

המחאות לפקודת "שוברים שתיקה" ניתן לשלוח ל:

"שוברים שתיקה"
ת.ד. 51027
ת"א 6713206

העברה בנקאית

ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבוננו:

חשבון 340211 בסניף 567 (בית אסיה) בבנק הפועלים

זיכוי מס בארה"ב

ניתן להעביר תרומה דרך החשבון שלנו ב"קרן החדשה", לקבלת זיכוי מס על תרומות בארה"ב: לחצו כאן

לזיכוי מס באירופה צרו עמנו קשר במייל info@shovrimshtika.org

לפרטים נוספים

info@shovrimshtika.org

הרשמה לניוזלטר
שלח
צפו בניוזלטרים קודמים
תפריט
ניוזלטר Twitter Facebook Instagram Spotify YouTube
חיפוש מתקדם
קטגוריות דרגות יחידות איזורים תקופות
אגוזאוגדת איו"שאוגדת עזהאוגדת עזה, חטיבה דרומיתאחרביסל"חבית המשפט הצבאיגבעתיגבעתי, גדוד רותםגבעתי, גדוד שקדגדוד 5033 (מילואים)גדוד אב"כגדוד ארזגדוד חרבגדוד חרובגדוד לביאגדוד נחשוןגדוד קרקלגדוד שמשוןגדס"ר נח"לגדס"ר צנחניםגולניגולני, גדוד 12גולני, גדוד 13דובדבןדובר צה"לדוכיפתהמינהל האזרחיהנדסה הנדסה, גדוד 601הנדסה, גדוד 603הנדסה, גדוד 605חטיבה 5 (מילואים)חטיבת כפירחטמ"ר אפריםחטמ"ר בנימיןחטמ"ר הבקעהחטמ"ר יהודהחטמ"ר עציוןחטמ"ר שומרוןחי"רחיל האוירחיל החינוךחיל היםחילוץ והדרכה (פיקוד העורף)חרמ"שחרמ"ש חטיבה 401חרמ"ש חטיבה 7יהלוםימ"סמ"צ מעבריםמג"במגלןמודיעיןמודיעין קרבימילואיםמילואים - גדוד 7490 (נשרים מגמלא)מילואים - גדוד חרמ"ש 8104מילואים - חטיבת אלכסנדרונימילואים - חטיבת ירושליםמילואים - פיקוד העורףמשטרה צבאיתמתפ"שנ"מנח"לנח"ל 50נח"ל 931נח"ל 932נח"ל חרדיסחלבסיירת יעלסמו"ר (יהלום)עוקץעורב נח"לעורב צנחניםפיקוד דרוםפלח"ן גבעתיפלח"ן נח"לפלח"ן צנחניםפלס"ר גבעתיפלס"ר גולניפלס"ר נח"לפלס"ר צנחניםפלס"ר שריון 401פלס"ר שריון 7צנחניםצנחנים 101צנחנים 202צנחנים 890קרקלשח"םשייטת 13שלדגשריוןשריון 188שריון 401שריון 500שריון 7שריון 7, גדוד 75שריון 8, גדוד 455 (מילואים)תותחניםתותחנים - איכוןתותחנים - רוכב שמייםתותחנים 402תותחנים 404תותחנים 405תותחנים 411תותחנים 55תותחנים 9305 (מילואים)תותחנים MLRSתותחנים מורןתותחנים מיתרתצפיתנית
שדות חיפוש חופשי
קטגוריות
דרגות
יחידות
איזורים
תקופות
עדויות טקסט קורס לוחמה בטרור זה הכי וידוא הריגה שיש
מספר קטלוגי: 11089
דרגה: סמ"ר
יחידה: גולני
סיווג עדות לפי קטגוריות:
[    ]
שירתת בשטחים?
בוא/י לדבר על זה!
חיילים וחיילות ששירתו במגוון תפקידי לחימה ותומכי לחימה בשטחים - בואו לתת עדות, בפנים גלויות או מבלי להיחשף.
בואו לשבור שתיקה.
למתן עדות ומידע נוסף:
info@shovrimshtika.org
1,432  צפיות    0  תגובות
קורס לוחמה בטרור זה הכי וידוא הריגה שיש
דרגה: סמ"ר
יחידה: גולני

אתה לומד בטירונות שבתוך מלחמה של קרב, אני חושב שזה לגיטימי אפילו וידוא הריגה, שאתה מסתער על המטרות אז תוך כדי אתה יורה בהם, שלא יקרה שעברת את המטרות ונשארו אנשים חיים מאחוריך שיירו בך מאחורה. אני חושב שזה קצת קשה שכל החינוך שלך בצבא הוא עניין של חי"ר, וחי"ר זה לכבוש גבעה. ואף פעם לא עושים את המעבר הזה שהוא מאוד מאוד חד מחי"ר לעבודה בשטח בנוי עם אזרחים, שהיא אולי יותר עבודת משטרה. אף פעם לא מסבירים לך תו"ל(תורת לחימה) חדש. אז גם לא מבטלים לך את הווידוא הריגה בתור דבר מרכזי.

בקורס לוט"ר?קורס לוחמה בטרור זה הכי וידוא הריגה שיש. כל מחבל אתה יורה בו ואז אתה רץ ויורה לו בראש, ושם הכי דוחפים לך וידוא הריגה. ואולי גם מזה לא עושים לך הפרדה אחר כך. שמה זה הכי, אפילו יותר חזק, כי אולי יש לו כפתור שהוא רק צריך ללחוץ ויפוצץ את העניין, אז תמיד לירות למרכז מסה חמש כדורים, לרוץ אל מישהו ולירות לו בראש. זה התו"ל בלוט"ר. עושים וידוא הריגה ואחרי שהכל נגמר אז הולכים מסביב ועושים שוב פעם וידוא הריגה על כולם, להיות בטוחים לגמרי. זה בלוחמה בטרור. גם מזה לא עושים הפרדה ברורה. אף פעם לא היה לנו איזה תדרוך על איך להתנהג לאזרחים או מה זה אומר לחימה כשיש אזרחים באזור. אתה עדיין באותם דפוסים של צבא מול צבא, של אנחנו נלחמים נגדם ואנחנו כובשים אותם.