תודה על תרומתך לשוברים שתיקה
בחרו סכום:
25
50
100

250
500
1,000
או הזינו סכום:
ש"ח
אירו
דולר
פאונד

תשלום באמצעות Paypal
חד פעמי
חודשי
המחאות

המחאות לפקודת "שוברים שתיקה" ניתן לשלוח ל:

"שוברים שתיקה"
ת.ד. 51027
ת"א 6713206

העברה בנקאית

ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבוננו:

חשבון 340219 בסניף 608 (ארלוזורוב) בבנק הפועלים

זיכוי מס בארה"ב ובריטניה

ניתן להעביר תרומה באינטרנט דרך החשבון שלנו ב'ישראל תורמת', לקבלת זיכוי מס על תרומות בארה"ב ובריטניה לחצו כאן

לפרטים נוספים

info@shovrimshtika.org

הרשמה לניוזלטר
שלח
צפו בניוזלטרים קודמים
תפריט
ניוזלטר Twitter Facebook YouTube
חיפוש מתקדם
קטגוריות דרגות יחידות איזורים תקופות
אגוזאוגדת איו"שאוגדת עזהאוגדת עזה, חטיבה דרומיתאחרביסל"חבית המשפט הצבאיגבעתיגבעתי, גדוד רותםגבעתי, גדוד שקדגדוד 5033 (מילואים)גדוד אב"כגדוד ארזגדוד חרבגדוד חרובגדוד לביאגדוד נחשוןגדוד קרקלגדוד שמשוןגדס"ר נח"לגדס"ר צנחניםגולניגולני, גדוד 12גולני, גדוד 13דובדבןדובר צה"לדוכיפתהנדסה הנדסה, גדוד 601הנדסה, גדוד 603הנדסה, גדוד 605חטיבת כפירחטמ"ר אפריםחטמ"ר בנימיןחטמ"ר יהודהחטמ"ר עציוןחטמ"ר שומרוןחי"רחיל האוירחיל החינוךחיל היםחילוץ והדרכה (פיקוד העורף)חרמ"שחרמ"ש חטיבה 401חרמ"ש חטיבה 7יהלוםימ"סמ"צ מעבריםמג"במגלןמודיעיןמודיעין קרבימילואיםמילואים - גדוד 7490 (נשרים מגמלא)מילואים - גדוד חרמ"ש 8104מילואים - חטיבה 5מילואים - חטיבת אלכסנדרונימילואים - חטיבת ירושליםמילואים - פיקוד העורףמילואים - שריון 455מנהל אזרחימשטרה צבאיתנ"מנח"לנח"ל 50נח"ל 931נח"ל 932נח"ל חרדיסחלבסיירת יעלעוקץעורב נח"לעורב צנחניםפיקוד דרוםפלח"ן גבעתיפלח"ן נח"לפלח"ן צנחניםפלס"ר גבעתיפלס"ר נח"לפלס"ר צנחניםפלס"ר שריון 401פלס"ר שריון 7צנחניםצנחנים 101צנחנים 202צנחנים 890קרקלשח"םשייטת 13שלדגשריוןשריון 188שריון 401שריון 500שריון 7שריון 75תותחניםתותחנים - איכוןתותחנים - רוכב שמייםתותחנים 402תותחנים 404תותחנים 405תותחנים 411תותחנים 55תותחנים 9305 (מילואים)תותחנים MLRSתותחנים מורןתותחנים מיתרתצפיתנית
שדות חיפוש חופשי
קטגוריות
דרגות
יחידות
איזורים
תקופות
שאלות ותשובות על שוברים שתיקה
[    ]
מה אתם יכולים לעשות?
הזמינו אותנו להרצאה או חוג בית אצלכם בסלון, לשיחה פתוחה עם החברים והמשפחה, כדי ללמוד עוד עלינו ועל המשימה אליה נשלחנו.
צאו איתנו לשטח(ים) ובואו לראות את המציאות בעצמכם. הצטרפו אלינו לסיור עם החיילים ששירתו שם.
הפעילות שלנו אפשרית תודות לתרומות של אנשים פרטיים כמוכם, עזרו לנו להמשיך לשבור את השתיקה. כל תרומה, קטנה כגדולה, מחזקת אותנו ואת הפעילות שלנו.
תוכן דומה

מתוך הפייסבוק שלנו


ביום רביעי הבא אנחנו מוציאים סיור נוסף לדרום הר חברון. הלוואי שיכולנו להבטיח סיור אופטימי ומלא תקווה. במקום זאת, אנחנו כן מבטיחים מבט מקרוב על המדיניות הישראלית באחד האזורים העניים והקשים ביותר בשטחים, עם החיילים ששירתו שם ונאלצו לבצע את המדיניות הזו. איסוף ב-8:00 בתחנת ארלוזורוב בתל-אביב. בואו איתנו: https://goo.gl/Po56Rh

מתוך הפייסבוק שלנו


ביודעים ובלא יודעים. לעדות: https://goo.gl/QAcCMs _______ הימים שבין ראש השנה ליום כיפור מוקדשים במסורת היהודית לחשבון נפש. זה הזמן להתבונן על עצמנו, ולקחת אחריות על המעשים שלנו. כבר 51 שנים שאנחנו כובשים את השטחים, ומשנה לשנה נראה שרבים מעדיפים לדעת פחות ופחות מה באמת אנחנו עושים שם. אין כיבוש בלי אלימות, בלי יצירת פחד, בלי עוול, והכיבוש הוא העוול המוסרי הגדול והמתמשך ביותר של ישראל. שבירת שתיקה היא הדרך שבה אנחנו, החיילים וחיילות ששירתו בשטחים, לוקחים אחריות. אנחנו דורשים מעצמנו ומהחברה לטפס מעל חומות ההדחקה וההצדקה העצמית שבנינו, ולראות מה המשמעות של השליטה הצבאית שלנו בשטחים, כפי שהיא, בלי מסכות ובלי תירוצים.

מתוך הפייסבוק שלנו


בשנאת חינם. לעדות: https://goo.gl/6c4X26 _______ הימים שבין ראש השנה ליום כיפור מוקדשים במסורת היהודית לחשבון נפש. זה הזמן להתבונן על עצמנו, ולקחת אחריות על המעשים שלנו. כבר 51 שנים שאנחנו כובשים את השטחים, ומשנה לשנה נראה שרבים מעדיפים לדעת פחות ופחות מה באמת אנחנו עושים שם. אין כיבוש בלי אלימות, בלי יצירת פחד, בלי עוול, והכיבוש הוא העוול המוסרי הגדול והמתמשך ביותר של ישראל. שבירת שתיקה היא הדרך שבה אנחנו, החיילים וחיילות ששירתו בשטחים, לוקחים אחריות. אנחנו דורשים מעצמנו ומהחברה לטפס מעל חומות ההדחקה וההצדקה העצמית שבנינו, ולראות מה המשמעות של השליטה הצבאית שלנו בשטחים, כפי שהיא, בלי מסכות ובלי תירוצים.