תודה על תרומתך לשוברים שתיקה
בחרו סכום:
25
50
100

250
500
1,000
או הזינו סכום:
ש"ח
אירו
דולר
פאונד

תשלום באמצעות Paypal
חד פעמי
חודשי
המחאות

המחאות לפקודת "שוברים שתיקה" ניתן לשלוח ל:

"שוברים שתיקה"
ת.ד. 51027
ת"א 6713206

העברה בנקאית

ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבוננו:

חשבון 340219 בסניף 608 (ארלוזורוב) בבנק הפועלים

זיכוי מס בארה"ב

ניתן להעביר תרומה דרך החשבון שלנו ב"קרן החדשה", לקבלת זיכוי מס על תרומות בארה"ב: לחצו כאן

לזיכוי מס באירופה צרו עמנו קשר במייל info@shovrimshtika.org

לפרטים נוספים

info@shovrimshtika.org

הרשמה לניוזלטר
שלח
צפו בניוזלטרים קודמים
תפריט
ניוזלטר Twitter Facebook YouTube
חיפוש מתקדם
קטגוריות דרגות יחידות איזורים תקופות
אגוזאוגדת איו"שאוגדת עזהאוגדת עזה, חטיבה דרומיתאחרביסל"חבית המשפט הצבאיגבעתיגבעתי, גדוד רותםגבעתי, גדוד שקדגדוד 5033 (מילואים)גדוד אב"כגדוד ארזגדוד חרבגדוד חרובגדוד לביאגדוד נחשוןגדוד קרקלגדוד שמשוןגדס"ר נח"לגדס"ר צנחניםגולניגולני, גדוד 12גולני, גדוד 13דובדבןדובר צה"לדוכיפתהמינהל האזרחיהנדסה הנדסה, גדוד 601הנדסה, גדוד 603הנדסה, גדוד 605חטיבה 5 (מילואים)חטיבת כפירחטמ"ר אפריםחטמ"ר בנימיןחטמ"ר יהודהחטמ"ר עציוןחטמ"ר שומרוןחי"רחיל האוירחיל החינוךחיל היםחילוץ והדרכה (פיקוד העורף)חרמ"שחרמ"ש חטיבה 401חרמ"ש חטיבה 7יהלוםימ"סמ"צ מעבריםמג"במגלןמודיעיןמודיעין קרבימילואיםמילואים - גדוד 7490 (נשרים מגמלא)מילואים - גדוד חרמ"ש 8104מילואים - חטיבת אלכסנדרונימילואים - חטיבת ירושליםמילואים - פיקוד העורףמשטרה צבאיתנ"מנח"לנח"ל 50נח"ל 931נח"ל 932נח"ל חרדיסחלבסיירת יעלסמו"ר (יהלום)עוקץעורב נח"לעורב צנחניםפיקוד דרוםפלח"ן גבעתיפלח"ן נח"לפלח"ן צנחניםפלס"ר גבעתיפלס"ר נח"לפלס"ר צנחניםפלס"ר שריון 401פלס"ר שריון 7צנחניםצנחנים 101צנחנים 202צנחנים 890קרקלשח"םשייטת 13שלדגשריוןשריון 188שריון 401שריון 500שריון 7שריון 7, גדוד 75שריון 8, גדוד 455 (מילואים)תותחניםתותחנים - איכוןתותחנים - רוכב שמייםתותחנים 402תותחנים 404תותחנים 405תותחנים 411תותחנים 55תותחנים 9305 (מילואים)תותחנים MLRSתותחנים מורןתותחנים מיתרתצפיתנית
שדות חיפוש חופשי
קטגוריות
דרגות
יחידות
איזורים
תקופות
פייסבוק מתוך הפייסבוק שלנו
[    ]
מה אתם יכולים לעשות?
הזמינו אותנו להרצאה או חוג בית אצלכם בסלון, לשיחה פתוחה עם החברים והמשפחה, כדי ללמוד עוד עלינו ועל המשימה אליה נשלחנו.
צאו איתנו לשטח(ים) ובואו לראות את המציאות בעצמכם. הצטרפו אלינו לסיור עם החיילים ששירתו שם.
הפעילות שלנו אפשרית תודות לתרומות של אנשים פרטיים כמוכם, עזרו לנו להמשיך לשבור את השתיקה. כל תרומה, קטנה כגדולה, מחזקת אותנו ואת הפעילות שלנו.
33  צפיות      תגובות
מתוך הפייסבוק שלנו

“אני רואה גם בשמאל את ההתלהבות של אנשי הקרן, ‘שוברים שתיקה’ שם, ‘עומדים ביחד’ שם, כל מיני ארגונים. השמאל חוגג בפיד.” (ינון מגל)

“יש ארגוני שמאל כמו ‘עומדים ביחד’, או פעילים של ‘שוברים שתיקה’,שאתמול עמדו בהפגנות האלה, במהומות האלה, והשתתפו.” (שמעון ריקלין)

מכיוון שמגל, ריקלין וגורמי ימין נוספים מתעקשים לא להבין איך עובדת חברה דמוקרטית, החלטנו להסביר: אנשים הולכים להפגין עבור מטרות שחשובות להם. הם יכולים להחליט ללכת להפגנה נגד אלימות משטרתית גם אם הם עובדים ב”שוברים שתיקה”. כחיילים לשעבר, שלמדו מקרוב איך נראית אפליה ממוסדת ואיך נראה טיוח והשתקה של אלימות, ההשתתפות של עובדים ב”שוברים שתיקה” בהפגנות האלה לא צריכה להפתיע אף אחד. אנחנו גאים בעובדים שלנו שבחרו להשתתף בהפגנות. זה נקרא מעורבות חברתית ומדהים שאפילו זה מגונה עבור כמה אנשים בימין.

אלפי אתיופים יצאו אתמול לרחוב במחאה על יחס המשטרה כלפיהם, והטענה של גורמים בימין היא במקום להקשיב למה שהם מנסים לומר, בימין החליטו שאין להם מושג מה מצבם ועל מה הם מוחים, ורק קומץ ארגוני שמאל התסיס אותם. אז כדאי לומר את זה: העדה האתיופית לא זקוקה לנו, ל”עומדים ביחד” או לקרן החדשה כדי לארגן הפגנות. הם עושים זאת היטב לבד, ואנחנו מתקשים לחשוב על טענה גזענית ונחותה יותר מהטענה הזו.

אלפים יצאו אתמול לרחוב למחות על אפליה של שנים. המינימם שנדרש מאיתנו זה להקשיב להם. נראה שגם זו משימה קשה מדי עבור אנשים כמגל וריקלין.

תוכן דומה

מתוך הפייסבוק שלנו


עשרות פלסטינים נעצרו לאחרונה בחשד לגניבת מים בדרום הר חברון. ראש מועצת דרום הר חברון, יוחאי דמארי, טען שמדובר ב"טרור מים" וש"לערבים לא חסר מים". מזעזע, הא? אבל אם "לערבים לא חסר מים", למה מישהו טורח לגנוב אותם? *** "אף כפר לא מקבל מים ממקורות בכל שטח C. אולי מלבד מקרים מאוד מאוד ספציפיים. אבל ברגע שאין לך תוכנית מתאר, אתה לא מקבל מים, אתה לא מקבל ביוב, לא מקבל חשמל. אז הם גונבים" (סגן, המנהל האזרחי, אזור חברון: http://bit.ly/2k9L7iP) *** מתנחלי דרום הר חברון מחוברים לתשתיות המים של מקורות, גם אם הם גרים במאחז לא מורשה. אבל המנהל האזרחי לא חיבר אף כפר פלסטיני לתשתיות האלה, מלבד ח'רבת א-תוואני, למרות שהם היו שם הרבה לפני המתנחלים. הפלסטינים, לעומת זאת, משתמשים במי גשמים שהם אוגרים בבורות. רבים מהם המנהל האזרחי הורס משום שהם הוקמו "ללא היתר". חלק מהבורות הללו היו קיימים עוד מאז המנדט. זה לא שינה כלום. גרים במאחז לא מורשה בדרום הר חברון? יש לכם מים. פלסטינים? אתם קונים מים במכליות, צורכים בערך פי 7.5 פחות מים ממתנחל, ומוציאים על זה כשליש מהכנסתכם החודשית. למה שמישהו יקנה מים גנובים? כי הוא חי באזור עם שתי מערכות חוק נפרדות, והוא בצד הלא נכון של החוק הזה. רוצים לראות את משטר האפליה שאנחנו תחזקנו כחיילים? בשישי הקרוב וב-2 באוגוסט אנחנו מוציאים סיורים לדרום הר חברון. הירשמו עכשיו: http://bit.ly/2KnnIWL

מתוך הפייסבוק שלנו


בייביסיטר לכבשים. נשמע מופרך? כך לפעמים נראה השירות בדרום הר חברון - מתנחלים קוראים לחיילים לגרש רועים פלסטינים, החיילים מגיעים ומשגיחים שהכבשים לא יכנסו לטווח הביטחון של ההתנחלות או המאחז. מה שנקרא: שירות משמעותי. רוצים לדעת יותר? ב-2 באוגוסט אנחנו יוצאים לסיור מיוחד לדרום הר חברון. בואו איתנו: http://bit.ly/2KnnIWL לעדות המלאה: http://bit.ly/2XLTweQ

מתוך הפייסבוק שלנו


גם אנחנו הצטרפנו להפגנה נגד השר פרץ בת"א. כי קו ישר אחד עובר בין חזון האפרטהייד שלו לבין הדיבורים על טיפולי המרה ללהט"בים. דיכוי זה דיכוי זה דיכוי.