תודה על תרומתך לשוברים שתיקה
בחרו סכום:
25
50
100

250
500
1,000
או הזינו סכום:
ש"ח
אירו
דולר
פאונד

תשלום באמצעות Paypal / כרטיס אשראי
חד פעמי
חודשי
המחאות

המחאות לפקודת "שוברים שתיקה" ניתן לשלוח ל:

"שוברים שתיקה"
ת.ד. 51027
ת"א 6713206

העברה בנקאית

ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבוננו:

חשבון 340211 בסניף 567 (בית אסיה) בבנק הפועלים

זיכוי מס בארה"ב

ניתן להעביר תרומה דרך החשבון שלנו ב"קרן החדשה", לקבלת זיכוי מס על תרומות בארה"ב: לחצו כאן

לזיכוי מס באירופה צרו עמנו קשר במייל info@shovrimshtika.org

לפרטים נוספים

info@shovrimshtika.org

הרשמה לניוזלטר
שלח
צפו בניוזלטרים קודמים
תפריט
ניוזלטר Twitter Facebook Instagram Spotify YouTube
חיפוש מתקדם
קטגוריות דרגות יחידות איזורים תקופות
אגוזאוגדת איו"שאוגדת עזהאוגדת עזה, חטיבה דרומיתאחרביסל"חבית המשפט הצבאיגבעתיגבעתי, גדוד רותםגבעתי, גדוד שקדגדוד 5033 (מילואים)גדוד אב"כגדוד ארזגדוד חרבגדוד חרובגדוד לביאגדוד נחשוןגדוד קרקלגדוד שמשוןגדס"ר נח"לגדס"ר צנחניםגולניגולני, גדוד 12גולני, גדוד 13דובדבןדובר צה"לדוכיפתהמינהל האזרחיהנדסה הנדסה, גדוד 601הנדסה, גדוד 603הנדסה, גדוד 605חטיבה 5 (מילואים)חטיבת כפירחטמ"ר אפריםחטמ"ר בנימיןחטמ"ר הבקעהחטמ"ר יהודהחטמ"ר עציוןחטמ"ר שומרוןחי"רחיל האוירחיל החינוךחיל היםחילוץ והדרכה (פיקוד העורף)חרמ"שחרמ"ש חטיבה 401חרמ"ש חטיבה 7יהלוםימ"סמ"צ מעבריםמג"במגלןמודיעיןמודיעין קרבימילואיםמילואים - גדוד 7490 (נשרים מגמלא)מילואים - גדוד חרמ"ש 8104מילואים - חטיבת אלכסנדרונימילואים - חטיבת ירושליםמילואים - פיקוד העורףמשטרה צבאיתמתפ"שנ"מנח"לנח"ל 50נח"ל 931נח"ל 932נח"ל חרדיסחלבסיירת יעלסמו"ר (יהלום)עוקץעורב נח"לעורב צנחניםפיקוד דרוםפלח"ן גבעתיפלח"ן נח"לפלח"ן צנחניםפלס"ר גבעתיפלס"ר גולניפלס"ר נח"לפלס"ר צנחניםפלס"ר שריון 401פלס"ר שריון 7צנחניםצנחנים 101צנחנים 202צנחנים 890קרקלשח"םשייטת 13שלדגשריוןשריון 188שריון 401שריון 500שריון 7שריון 7, גדוד 75שריון 8, גדוד 455 (מילואים)תותחניםתותחנים - איכוןתותחנים - רוכב שמייםתותחנים 402תותחנים 404תותחנים 405תותחנים 411תותחנים 55תותחנים 9305 (מילואים)תותחנים MLRSתותחנים מורןתותחנים מיתרתצפיתנית
שדות חיפוש חופשי
קטגוריות
דרגות
יחידות
איזורים
תקופות
הודעות לעיתונות חמאס ביצע פשעים מחרידים, שצריכים להבעית כל אדם הגון
[    ]
מה אתם יכולים לעשות?
הזמינו אותנו להרצאה או חוג בית אצלכם בסלון, לשיחה פתוחה עם החברים והמשפחה, כדי ללמוד עוד עלינו ועל המשימה אליה נשלחנו.
צאו איתנו לשטח(ים) ובואו לראות את המציאות בעצמכם. הצטרפו אלינו לסיור עם החיילים ששירתו שם.
הפעילות שלנו אפשרית תודות לתרומות של אנשים פרטיים כמוכם, עזרו לנו להמשיך לשבור את השתיקה. כל תרומה, קטנה כגדולה, מחזקת אותנו ואת הפעילות שלנו.
76  צפיות      תגובות
חמאס ביצע פשעים מחרידים, שצריכים להבעית כל אדם הגון

יש דברים שצריך לומר ללא משוא פנים: חמאס ביצע פשעים מחרידים, שצריכים להבעית כל אדם הגון. כמי שמבקרים בחריפות מדי יום את המדיניות הישראלית ברצועת עזה ובגדה, זו חובתנו לומר את הדברים כהוויתם – חמאס מפר ברגל גסה כל מוסר אנושי.

כמי שנאבקים בחריפות בכיבוש כבר כמעט עשרים שנה, חובתנו לומר עתה בבהירות: אי אפשר להצדיק טבח של אזרחים במסיבת טבע או רצח וחטיפה של גברים, נשים וילדים, גם לא בשם מאבק אנטי-קולוניאלי או מאבק עממי. אי אפשר לבנות הצדקות תיאורטיות לחטיפה של אמהות עם ילדיהן, של קשישים וקשישות, של נערים ונערות.

המאבק למען זכויות אדם אינו מפריד בין דם לדם והוא מחייב אותנו להיות עקביים. מאבק למען זכויותיו הלגיטימיות של עם אחד אינו יכול לשמש לרמיסת זכויותיהם של אחרים. זה עיקרון בסיסי, לא רק של החוק הבינלאומי, אלא של מוסר פשוט. בלעדי זה, כל מה שיוותר לנו הוא מעגלי נקם חסרי אבחנה. מי שמצליח למצוא התפתלות תיאורטית כדי להסביר לעצמו טבח, אינו נאבק למען זכויות אדם, וספק אם מה שישיג הוא שחרור.

כמעט כל אחת ואחד מאיתנו מכיר מישהו שנעדר, נחטף, נהרג או שהה שעות נצור, מפחד על חייו. רבים אינם יודעים מה שלום קרוביהם, למעלה מיומיים לאחר תחילת הלחימה. אנחנו חרדים עתה לשלום יקירנו, שלום השותפים הפלסטינים שלנו ולשלומם של כל תושבי הארץ הזו בין הים לירדן.

אנחנו מקדישים את חיינו למאבק למען סיום הכיבוש והמצור על עזה כי לאיש לא מגיע לחיות תחת עריצות ואסור שדמו של אחד יהיה סמוק מדמו של אחר. מגיע לכל מי שחי בארץ הזו לחיות חיים טובים, בטוחים וחופשיים. לכן פעלנו בעבר ונמשיך לפעול נגד ענישה קולקטיבית, נגד הרג בני אדם, נגד מדיניות מסוכנת של “ניהול הסכסוך” וסבבי לחימה נצחיים. לכן גם נמשיך לפעול, כפי שפעלנו בעבר, נגד מדיניות הפעלת אש חסרת אבחנה בעזה. עמדתנו ברורה: לכל אדם מגיעה הזכות לחיים בטוחים וחופשיים. גם לפלסטינים, גם לישראלים.

תוכן דומה

הצהרת תמיכה משותפת בסוכנות אונר"א


"השעית המימון על ידי תורמיה העיקריים של הסוכנות מסכנת את יכולתה לספק סיוע מציל חיים ללמעלה משני מיליון תושבי ותושבות עזה התלויים בשירותיה. אל מול המתקפה הצבאית המתמשכת ברצועת עזה אשר גרמה לרעב המוני ולהתפרצות מחלות, הפסקת פעילויות הסיוע של אונר"א עלולה להוביל לפגיעה אנושה באוכלוסייה הסובלת ממילא מתנאי חיים קשים ביותר."

ארגוני חברה אזרחית וארגוני זכויות אדם בישראל קוראים להפסקת אש


"אנו החתומים מטה, ארגוני חברה אזרחית וארגוני זכויות אדם בישראל, קוראים להפסקת אש מיידית ברצועת עזה ולשחרורם המיידי של החטופים המוחזקים בה. הפסקת אש מיידית תמנע אובדן נוסף של חיי אזרחים ותאפשר גישה של סיוע חיוני לעזה כדי לתת מענה לאסון ההומניטרי חסר-התקדים המתחולל בה. "

קריאה בהולה לקהילה הבינלאומית - עצרו את הטרנספר בגדה המערבית


"אנו, ארגוני זכויות אדם וחברה אזרחית בישראל, החתומים מטה, קוראים לקהילה הבינלאומית לפעול בדחיפות להפסקת גל האלימות של מתנחלים, שנעשה בתמיכת המדינה, ואשר מוביל ויוביל לגירוש של קהילות פלסטיניות בגדה המערבית."