תודה על תרומתך לשוברים שתיקה
בחרו סכום:
25
50
100

250
500
1,000
או הזינו סכום:
ש"ח
אירו
דולר
פאונד

תשלום באמצעות Paypal
חד פעמי
חודשי
המחאות

המחאות לפקודת "שוברים שתיקה" ניתן לשלוח ל:

"שוברים שתיקה"
ת.ד. 51027
ת"א 6713206

העברה בנקאית

ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבוננו:

חשבון 340219 בסניף 608 (ארלוזורוב) בבנק הפועלים

זיכוי מס בארה"ב ובריטניה

ניתן להעביר תרומה באינטרנט דרך החשבון שלנו ב'ישראל תורמת', לקבלת זיכוי מס על תרומות בארה"ב ובריטניה לחצו כאן

לפרטים נוספים

info@shovrimshtika.org

הרשמה לניוזלטר
שלח
צפו בניוזלטרים קודמים
תפריט
ניוזלטר Twitter Facebook YouTube
חיפוש מתקדם
קטגוריות דרגות יחידות איזורים תקופות
אגוזאוגדת איו"שאוגדת עזהאוגדת עזה, חטיבה דרומיתאחרביסל"חבית המשפט הצבאיגבעתיגבעתי, גדוד רותםגבעתי, גדוד שקדגדוד 5033 (מילואים)גדוד אב"כגדוד ארזגדוד חרבגדוד חרובגדוד לביאגדוד נחשוןגדוד קרקלגדוד שמשוןגדס"ר נח"לגדס"ר צנחניםגולניגולני, גדוד 12גולני, גדוד 13דובדבןדובר צה"לדוכיפתהנדסה הנדסה, גדוד 601הנדסה, גדוד 603הנדסה, גדוד 605חטיבת כפירחטמ"ר אפריםחטמ"ר בנימיןחטמ"ר יהודהחטמ"ר עציוןחטמ"ר שומרוןחי"רחיל האוירחיל החינוךחיל היםחילוץ והדרכה (פיקוד העורף)חרמ"שחרמ"ש חטיבה 401חרמ"ש חטיבה 7יהלוםימ"סמ"צ מעבריםמג"במגלןמודיעיןמודיעין קרבימילואיםמילואים - גדוד 7490 (נשרים מגמלא)מילואים - גדוד חרמ"ש 8104מילואים - חטיבה 5מילואים - חטיבת אלכסנדרונימילואים - חטיבת ירושליםמילואים - פיקוד העורףמנהל אזרחימשטרה צבאיתנ"מנח"לנח"ל 50נח"ל 931נח"ל 932נח"ל חרדיסחלבסיירת יעלסמו"ר (יהלום)עוקץעורב נח"לעורב צנחניםפיקוד דרוםפלח"ן גבעתיפלח"ן נח"לפלח"ן צנחניםפלס"ר גבעתיפלס"ר נח"לפלס"ר צנחניםפלס"ר שריון 401פלס"ר שריון 7צנחניםצנחנים 101צנחנים 202צנחנים 890קרקלשח"םשייטת 13שלדגשריוןשריון 188שריון 401שריון 455 (מילואים)שריון 500שריון 7שריון 75תותחניםתותחנים - איכוןתותחנים - רוכב שמייםתותחנים 402תותחנים 404תותחנים 405תותחנים 411תותחנים 55תותחנים 9305 (מילואים)תותחנים MLRSתותחנים מורןתותחנים מיתרתצפיתנית
שדות חיפוש חופשי
קטגוריות
דרגות
יחידות
איזורים
תקופות
הצהרת נגישות
[    ]
מה אתם יכולים לעשות?
הזמינו אותנו להרצאה או חוג בית אצלכם בסלון, לשיחה פתוחה עם החברים והמשפחה, כדי ללמוד עוד עלינו ועל המשימה אליה נשלחנו.
צאו איתנו לשטח(ים) ובואו לראות את המציאות בעצמכם. הצטרפו אלינו לסיור עם החיילים ששירתו שם.
הפעילות שלנו אפשרית תודות לתרומות של אנשים פרטיים כמוכם, עזרו לנו להמשיך לשבור את השתיקה. כל תרומה, קטנה כגדולה, מחזקת אותנו ואת הפעילות שלנו.
1,487  צפיות      תגובות
הצהרת נגישות

גולשות וגולשים יקרות ויקרים,

‘שוברים שתיקה’ שם דגש רב על החשיבות שבהנגשת אתר האינטרנט לכל גולש. במסגרת שדרוג האתר, עשינו כל שביכולתנו על מנת לאפשר גם לאנשים עם מוגבלות לגלוש בקלות ובנוחות.

מטרת הנגשת האתר הינה לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות בראייה או בשמיעה, לבעלי מוגבלות תנועה בידיים, לבעלי לקויות קוגניטיביות, ולאנשים המתקשים בתפעול המחשב להצליח לנווט בין דפי האתר בצורה הטובה ביותר.

אם נתקלתם בבעיית נגישות או שיש לכם הצעה אנא צרו עמנו קשר, ונשמח לסייע ולתקן: info@shovrimshtika.org

עמידה בתקנים

 • האתר נגיש ברמה AA , ועומד בתקנות הנגישות הישראליות, המבוססות על סטנדרט WCAG 2.0 של ארגון התקינה העולמי W3C .
 • כל העמודים באתר זה כתובים בקוד תקין HTML5. כתיבה בקוד תקין מבטיחה עבודה תקינה של טכנולוגיות מסייעות בהם משתמשים אנשים עם מוגבלות (כגון קוראי-מסך לשימושם של עיוורים).
 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • האתר עוצב בצבעים ניגודיים המאפשרים שימוש מיטבי לכבדי ראייה ועוורי צבעים.
 • לאובייקטים גראפיים יש חלופה טקסטואלית (alt) אשר מתארת את תוכן האובייקט או הפעולה שלחיצה על אובייקט זה תייצר.
 • הטפסים באתר נגישים לקוראי מסך ומשתמשי מקלדת.
 • כל התפריטים בנויים באמצעות רשימות כדי לאפשר התמצאות נוחה.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלואלרי.

שימוש באתר

 • אפשר לשנות את גודל הטקסטים באתר באמצעות האפשרות המובנית בדפדפן האינטרנט על ידי לחיצה על CTRL וסימן הפלוס או המינוס, בהתאמה.
 • בדפדפן ניתן גם לשנות את הגופן באופן קבוע. הנחיות על כך ניתן למצוא באמצעות לחיצה על F1 ופתיחת מסכי העזרה. שינויים אלה עשויים להשפיע גם על הגלישה באתרים נוספים. ייתכן שחלקם לא יגיבו לשינויים משום שהם אינם נגישים.
 • לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור. שימו לב, לחיצה על Tab תעביר אתכם לקישור הבא ולחיצה על Shift + Tab תחזיר אתכם לקישור הקודם.

 

תוכן דומה

מתוך הפייסבוק שלנו


קבלו מה הספקנו בשבוע אחד: חמישה סיורים לחברון, סיור אחד לדרום הר חברון וארבע הרצאות. גם הלו"ז לשבוע הבא כבר מפוצץ, אבל נותרו לנו עוד מקומות בסיור לדרום הר חברון בשישי הבא. דרום הר חברון הוא לא רק אחד האזורים העניים בגדה, שרבים מתושביו הפלסטינים מתגוררים בצריפי פח שנאסר עליהם אפילו לשפץ. דרום הר חברון הוא קודם כל ארץ תגי המחיר, היכן שילדים פלסטינים זקוקים לליווי צבאי כדי שיוכלו להגיע לבית הספר, מפחד אלימות המתנחלים. כמעט שלא תשמעו על התקיפות הללו בעיתונים. הן לא נושא. אבל כל מי שהיה בדרום ההר מכיר אותן: המתנחלים, הפלסטינים והחיילים. אנחנו שירתנו בדרום ההר. אבטחנו את המאחזים האלה. היינו חלק מהאלימות הזו וכעת אנחנו מחוייבים לספר עליה ולעצור אותה. הרשמו עכשיו: https://goo.gl/6dvq2T

מתוך הפייסבוק שלנו


בכל שנה מתקיימת בחברון עדלאידע, והיא לא נראית כמו שנדמה לכם. בעדלאידע בחברון אלימות היא מסורת. הכוננות עולה ומאות חיילים נשלחים לאבטח את האירוע. הפלסטינים בעוצר. מתנחלים שיכורים ברחובות זורקים אבנים ובקבוקי זכוכית, ילדים שרים שירים גזענים. לפני שנתיים שלחו המתנחלים ילדים לשיר "ברוך הגבר" ו"מוות לערבים" ליד בתי פלסטינים. מתנחלים ניסו לפרוץ לגן ילדים. גן, עם ילדים בני פחות משש. את הפורים ההוא הקדישו המתנחלים לאלאור אזריה, כמו גם את הפורים בשנה שעבר. אבל זה לא יוצא דופן. לא בחברון. הנה דוגמא אחת לאלימות שם: "הם זרקו במשך שעות בקבוקי זכוכית על הבית. היו רק סורגים בחלונות... כל הזכוכית נכנסה פנימה, תינוקות בכו מתוך הבית וכל הילדים הסתכלו החוצה ובקבוקים עפו לפנים שלהם... וניסינו לעצור אותם, אבל כחייל, אתה לא שוטר. לא יכולנו לעשות שום דבר" (לעדות המלאה: https://goo.gl/E9RoxC) כשחזרנו מלעשות קו בחברון, גילינו פתאום שמי שמשלם על מפגן השנאה הזה הם אנחנו, מכספי המסים שלנו ובאדיבות שר החינוך, נפתלי בנט. זה אותו שר חינוך שכבר שלוש שנים מנסה לנצל את סמכותו על ידי איומים על מחנכים וחוקים בזיוניים שנועדו למנוע מחיילים לספר למתגייסים לעתיד איזה משימות הם ישלחו לבצע. ככה זה עם בנט וחיילים: אתם אחלה כשאתם מסכנים את החיים שלכם למעננו, אבל שלא תעזו גם לפתוח את הפה ולספר איך אבטחתם אירועי שנאה של כהניסטים. פורים בישראל הוא חג חמוד, עם ילדים מחופשים ואלכוהול בערב. בחברון, פורים הוא קודם כל חגיגה כהניסטית של שנאה ואלימות. גם ככה נראה כיבוש. (צילום: אקטיבסטילס)

מתוך הפייסבוק שלנו


"דווקא ביום הזה כמה שקשה לומר אני אגיד שחיילי צה"ל כשהם רואים מחבל הם חושבים חמש פעמים לפני שהם פותחים באש על המחבל מחשש שיועמדו לדין" (נפתלי בנט) כל מי שאי פעם ירו עליו יודע שבנט מקשקש והדבר האחרון שעובר לך בראש זה בג"ץ, הפצ"ר או נפתלי בנט. חוץ מהחברים לידך, אם בכלל, לא עובר לך הרבה בראש כשיורים עליך – נכנסים לאוטומט של מה שהתרגלת באימון. דם הנרצחים אפילו לא יבש בטרם חברי כנסת מהימין החליטו להוסיף את הפיגוע הזה לקמפיין שלהם, ולקרוא שוב לנקמה, כאילו הם לא נמצאים עשור בשלטון, וכבר ניסינו את כל מה שהם מציעים. רוצים לדעת איך ההצהרות נראות בשטח? קראו את העדות הזאת של סרן ביחידה מיוחדת: https://goo.gl/xx23fG אנחנו האנשים שעשו את זה. אנחנו אלו שנשלחו להציב עוד מחסום, להרוס עוד בית, לאכוף עוד כתר. אם השיטות האלה היו פותרות משהו, בנט וחבריו לא היו צריכים להציע למחזר אותן אחרי כל פיגוע. היינו שם. ראינו את הפרצופים על פניהם של האנשים שהרסנו את ביתם, שמנענו מהם לצאת לעבוד. אפשר להמשיך להציע לעשות יותר מאותו הדבר, אבל אז נקבל בדיוק את זה: יותר מאותו הדבר.